Pristatymas

 

      Užsakymas pradedamas vykdyti kai gaunamas apmokėjimas už prekes. Galite pasirinkti Jums patogiausią pristatymo būdą:

  •   - Lietuvos pašto registruota siunta. Pasirinkus šį būdą prekės yra pristatomos Lietuvoje 5 darbo dienų laikotarpyje. Lietuvos pašto paštininkas (priklausomai nuo pašto syriaus) gali atnešti Jūsų siuntinį tiesiai į namus arba paliks pranešimą, kad siuntinys yra pašte ir Jums su asmens dokumentu reikai atvykti jį atsiimti. Šios paslaugos kaina 1.5 EUR.

 

  •  - Pristatymas per Lietuvos pašto savitarnos terminalus. Pasirinkus šį būdą prekės yra pristatomos Lietuvoje 2-3 darbo dienų bėgyje. Užsakant prekę Jums reikia pasirinkti į kokį terminalą Jūs pageidaujate, kad atkeliautų siuntinys (sąrašą galite rasti šioje nuorodoje www.lpexpress.lt) . Pasirinktą terminalą galite nurodyti prie savo adreso arba pastabose. Taip pat reikia nurodyti savo mobilų telefoną, į kurį gausite žinutę, kai Jūsų siunta pasieks terminalą. Kaina 2.4 EUR.

 

  •  - Kurjerių tarnyba. Užsakius pristatymą pre kurjerių tarnybą, būtina palikti savo mobiliaus telefono numerį, kadangi kurjeris pasiskambinęs suderins kur patogiausi Jums pristatyti siuntinį. Pristatymas užtruka 2-3 darbo dienas. Kainuoja 4 EUR. 

 

          p.s. Pageidaujant prekes pristatome į užsienį. Dėl pristatymo į konkrečią šalį siųskite užklausą info@maudymukas.lt