Kokio dizaino maudymukas buvo madingiausias praėjusį sezoną?

 

Kaip ir drabužių, taip ir maudymukų mados kiekvienais metais ir net kiekvieną sezoną kinta. Tai, kas buvo madinga pernai, šiemet gali būti visiškai pamiršta, o toms, kurios paiso naujausių stiliaus tendencijų šią kaitą sekti itin svarbu, nes dažniausiai pagal tai, kas buvo stilingiausia praėjusį sezoną, galima nuspėti ir artėjančio madas. O juk kuo anksčiau pradėsite tam ruoštis, tuo geresni rezultatai bus. Absoliučiu praėjusio sezono lyderiu buvo tapęs sportinio stiliaus maudymukas. Šią tendenciją padiktavo kasdien vis labiau ir labiau populiarėjantis aktyvus laisvalaikis. Kad ir kur pažiūrėtum, kiekvienoje poilsio zonoje įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė, vis dažniau ežerų ar jūros pakrantėse galima išmėginti įvairias vandens pramogas, šiuo metu tai būrius poilsiautojų pritraukiančios galimybės, kuriomis komfortiškai naudotis reikalinga ir tinkama apranga. Nevaržantis judesių ir tvirtai priglundantis sportinis maudymukas tam puikiai tinka. Tik nepagalvokite klaidingai, kad sportinis maudymosi kostiumėlis yra nestilingas. Mados industrija sparčiai kinta ir tai, ką esame įpratę matyti varžybų metu ant plaukikių kūno tikrai nėra maksimumas, kurį gali pasiūlyti sportinių maudymukų kūrėjai. Šiuo metu pastarieji gali būti puošti įvairiausiomis detalėmis: užtrauktukas, kontrastą kuriančiomis ryškios medžiagos skiautėmis, kišenėmis ir daugeliu kitų elementų.

Netikėti dizaino sprendimai


Nors įprasti, klasikinių spalvų maudymukai visada buvo ir, ko gero, visada bus patys populiariausi, tačiau nevertėtų pamiršti ir labai stebinančių, išties įspūdingo dizaino gaminių. Ir čia nėra kalbama apie drabužius, kuriuos įprasta matyti ant podiumų, garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymo metu. Ne mažiau dėmesio sulaukia ir įvairesni modeliai, kuriuos galima išvysti tiesiog viešuosiuose paplūdimiuose. Praėjusio sezono atradimu laikyti maudymukai, dekoruoti animaciniais personažais ar atogrąžų tematika, išties neįprastas, tačiau labai stilingas sprendimas. Nuotaikingi, visiems gerai žinomų filmukų veikėjai bei palmės, kokosai ir dar daug kitokių gėrybių kiekvieną priverčia nusišypsoti, pamačius tokį sprendimą paplūdimyje.

Kaip nepasiklysti pasiūlymų įvairovėje?


Išties, maudymukai gali būti įvairiausių spalvų ir dekoruoti pačiais netikėčiausiais elementais, tačiau tai nėra pagrindiniai kriterijai, lemiantys jų pasirinkimą. Kad nepasiklystumėte pasiūlymų įvairovėje, reikėtų tvirtai apsispręsti, kokio modelio gaminys Jums tinka labiausiai. Pirmiausia – komplektacija. Ieškote vientiso ar atskiro maudymuko? Nuspręsti reikėtų gerai apgalvojus savo figūros ypatybes. Kitas, ne mažiau svarbus rodiklis – kirpimas. Nuo jo priklauso, kuri kūno dalis bus išryškinta, į kurią bus kreipiama mažiau dėmesio. Pavyzdžiui, jei norite užmaskuoti juosmens srityje esančius trūkumus, bet nenorite vientiso maudymuko – puiki išeitis gali būti aukštintos kelnaitės. Ir galiausiai – petnešėlės. Pastarosios gali laikytis ant pečių arba būti susirišamos / susegamos ant kaklo. Taip pat jų gali išvis nebūti. Tad reikėtų pagalvoti ne tik apie figūrą, tačiau ir apie patogumą. Jei dažniau paplūdimyje užsiimate aktyvia veikla, ne vien deginatės, maudymukas be petnešėlių nebus komfortiškas pasirinkimas. Jei atvirkščiai – tuomet kaip tik geriau rinktis tokį, mat išvengsite netolygaus įdegio.

Ar svarbu maudymuko komplektacija?


Dažnai sunkiausia būna apsispręsti, kokios komplektacijos maudymuką rinktis. Jei norite paslėpti tam tikrus figūros trūkumus, tuomet pasirinkimas aiškus, tačiau jei tiesiog negalite apsispręsti, viskas kur kas sudėtingiau. Tokiu atveju daugiausia įtakos turi patogumas. Tik išmėginusios tiek vienos (dviejų dalių), tiek kitos (vientisą) komplektacijos maudymuką galėsite tiksliai nuspręsti, kuris variantas patogiausias ir geriausiai atitinkantis Jūsų poreikius.