Ar verta rinktis raštuotus bei margaspalvius maudymukus?

 

Dar viena alternatyva – raštuoti ir margaspalviai maudymukai. Galbūt pastarieji yra kiek mažiau populiarūs nei vienspalviai, tačiau taip pat gana dažnas pasirinkimas. Raštuotus ir margaspalvius maudymukus pasirinkusios, pirmiausia, turės didesnį aksesuarų pasirinkimą, mat prie jų derės didesnė spalvų gama. Tai puiki galimybė derinti keletą mėgstamiausių atspalvių vienu metu. Rinktis skirtingų spalvų skraistes, paplūdimio šlepetes ar papuošalus ir tokiu būdu paįvairinti savo stilių. Be to, šie gaminiai atrodo nuotaikingiau, pavyzdžiui, puošti smulkiomis žvaigždelėmis arba gėlėmis jie kurs kur kas ryškesnį įspūdį.

Papuošalai pagal maudymukų dizainą


Maudymukai paprastai nešiojami vasarą. Šiltu oru, saulėtą dieną kiekviena nori palepinti savo kūną švelniais spinduliais. Tačiau maudymukus itin atsakingai moterys renkasi ne tik dėl šios priežasties. Pomėgis puoštis dažniausiai yra nenugalimas, todėl net ir paplūdimyje moterys turi atrodyti nepriekaištingai. Būtent dėl šios priežasties prie maudymukų derinami įvairūs aksesuarai, skaros, apavas, o neretai ir papuošalai. Ypač jei poilsis planuojamas prie lauko baseinų, pastarieji yra dažnas moterų palydovas. Žinoma, apie auskarus čia nėra nė ką kalbėti. Dauguma juos segi nuolat ir eidamos į paplūdimį tikrai neišsiveria. Auskarus paprastai nesudėtinga derinti prie maudymuko spalvos. Itin mėgstama pabrėžti ryškias spalvas, todėl prie, pavyzdžiui, oranžinio maudymuko dažnai segimi tokios pat spalvos auskarai. Tačiau kur kas daugiau dėmesio sulaukia kaklo papuošalai. Smulkios grandinėlės atrodo estetiškai ir santūriai, jos suteikia elegancijos, pabrėžia moteriškumą, tačiau atkreipia mažiau aplinkinių dėmesio. O štai masyvūs koljė – priešingai. Tai yra gana neįprastas derinys, todėl kaip mat patraukia aplinkinių žvilgsnius. Tinkamai priderinti papuošalai atrodo išties įspūdingai, tačiau svarbu nepamiršti pagrindinių taisyklių. Kad išvengtumėte stiliaus klaidų, vertėtų atkreipti dėmesį į maudymuko dekoracijas. Jei yra daug blizgių detalių, masyvūs papuošalai tikrai neatrodys skoningai.

Kada geriausia įsigyti maudymukus?


Žinoma, jei maudymukai reikalingi prasidėjus naujam sezonui – pasirinkimo neturite. Teks juos įsigyti nedelsiant, antraip neturėsite kuo pasipuošti paplūdimyje. Prasidėjus maudymosi sezonui pastarųjų kainos gali būti kiek didesnės, tačiau taip pat yra ir privalumų – daug gausesnis asortimentas. Daugelį prekių pavyksta išparduoti būtent prieš maudymosi sezoną, todėl tokiu metu pasirūpinama jų įvairove. Vis dėlto, jei šį sezoną maudymosi kostiumėlio keisti dar nesiruošiate – geriausias metas jį pirkti yra ruduo. Pasibaigus šiltajam sezonui, didelę dalį prekių galima įsigyti už specialią kainą. Taikomos sezono pabaigos arba rudens nuolaidos, tai išties puiki galimybė įsigyti stilingą, kokybišką gaminį pigiau. Tiesa, vertėtų šį tą žinoti ir apie kokybę. Yra manančių, kad maudymukai, kuriems taikoma nuolaida, yra prastesnės kokybės. Iš tikrųjų, jei taip būtų, ši informacija būtų pateikta prie gaminio esančiame aprašyme. Pirkdami prekes išpardavimo metu galite būti visiškai ramūs, kad tai ne mažiau kokybiški gaminiai.

Populiariausi maudymukų spalvų deriniai


Ko gero nieko nestebina, kad vasarą populiariausios – šviesios spalvos. Tačiau jų deriniai kartais gali ir nustebinti. Vis dažniau renkamasi netradicinius variantus, pavyzdžiui, jungti šaltas ir šiltas spalvas. Tai galėtų būti žalios ir rožinės, mėlynos ir raudonos bei daugelio kitų spalvų deriniai. Toks kontrastas neabejotinai patraukia dėmesį, o taip pat ir išsiskiria iš masės kitų, pastelinių ar neutralių spalvų derinių paplūdimyje. Žinoma, toks sprendimas priimtinas ne visoms, todėl visada galima rasti ir tradicinius variantus.