Dominuojančios maudymosi kostiumėlių spalvos

 

Maudymosi kostiumėliai dažniausiai dėvimi šiltuoju metų laiku, vasarą. Kaip ir kiti šio sezono drabužiai, taip ir maudymosi kostiumėliai paprastai būna šviesių arba ryškių spalvų. Dominuoja visi raudonos ir oranžinės atspalviai. Tačiau daugelis renkasi ir šaltesnes spalvas, ryškius žalios ar mėlynos tonus. Tiesa, nepamiršta ir klasika – juodos spalvos maudymukai. Pastarieji ypač tinka mėgstančioms degintis, mat ne paslaptis, jog juoda spalva traukia saulės spindulius, tad ir oda greičiau įrunda. Jei maudytis planuojama ne atviruose vandens telkiniuose, o, pavyzdžiui, baseine, tuomet spalvų įvairovė kur kas didesnė. Čia dažnai galima pamatyti ir, atrodytų, neįprastų baltos, kreminės spalvos maudymosi kostiumėlių. Be abejonės, tokių spalvų aprangą dažniausiai renkasi įdegusios moterys, nes ji puikiai paryškina gražų odos atspalvį. O štai neįdegusi, vilkėdama baltos spalvos kostiumėlį, atrodys labai elegantiškai.

Kas turėtų lemti maudymosi kostiumėlių pasirinkimą?


Maudymosi kostiumėliai – subtilus ir labai individualus kiekvienos moters pasirinkimas. Kiekvieną kartą atsidūrus paplūdimyje ar vandens pramogų parke norisi išsiskirti, todėl paprastai ieškoma originalių, unikalaus dizaino gaminių. Žinoma, tai dar ne viskas ir ne mažiau svarbu atsižvelgti į figūros ypatybes. Kad būtų pabrėžti visi kūno privalumai ir išryškintos dailios linijos, maudymosi kostiumėlio modelį reikėtų rinktis atidžiai ir apgalvotai. Antraip pirkinys neteiks Jums džiaugsmo, o ir vilkėti jį nebus malonu (ar net išvis to nedarysite). Kad investicija nenueitų veltui, atkreipkite dėmesį ne tik į spalvas, tačiau ir į kirpimą, o svarbiausia – apsipręskite, kokio tipo (vientisas ar atskiras) maudymosi kostiumėlis Jums labiausiai tinka. Į šį kriterijų vertėtų atsižvelgti itin atsakingai, mat kartais atsitinka taip, kad prekės grožis mus apakina ir pasirenkame ne patį geriausią variantą. Tad kad ir koks gražus Jums atrodytų vientisas maudymukas, kad ir kaip Jums patiktų jo dekoras ar spalvų deriniai, dar kartą gerai pagalvokite, ar dviejų dalių maudymosi kostiumėliai tikrai nėra tai, ką turėtumėte rinktis pagal savo figūros ypatybes ir atvirkščiai.

Maudymosi kostiumėlių dekoracijos


Ne mažiau nei dominuojančios maudymosi kostiumėlių spalvos, svarbu ir jų dekoracijos. Dekoruoti pasirenkami patys įvairiausi elementai: karoliukai, metaliukai, kaspinėliai, raukinukai ir daugelis kitų. Žėrėdami saulėje jie suteikia prabangos, o kai jos nėra – paįvairina dizainą ir jis neatrodo nuobodus. Tiesa, vertėtų nepamiršti, kad įvairūs dekoro elementai ne tik puošia kostiumėlį, tačiau ir atkreipia aplinkinių dėmesį į vietas, kuriose yra pritvirtinti. Tad prieš renkantis reikėtų apgalvoti, ar smalsūs žvilgsniai Jūsų netrikdys ir ar elementai yra tikrai toje vietoje, kurią norėtumėte pabrėžti ir paryškinti. Žinoma, juos visada ir, dažniausiai visai nesudėtingai, galima nuimti, o kartais įsigijusios maudymukus pačios juos ir dekoruoja, tačiau kad nekiltų papildomų rūpesčių kur kas paprasčiau viską apgalvoti iš anksto.

Prie ko gali būti derinami maudymosi kostiumėliai?


Maudymosi kostiumėlių spalva ir dekoro detalės pirmiausia turi derėti tarpusavyje. Tik tokiu atveju bus atskleisti visi modelio ir dizaino privalumai. Na, o tada jau galima pagalvoti ir apie kitus aksesuarus. Prie maudymosi kostiumėlio dažniausiai derinamos skraistės. Jos ne tik paįvairina stilių, tačiau yra tinkamos ir apsigaubti staiga atvėsus orui. Taip pat daug dėmesio skiriama paplūdimio šlepetėms. Jei jų spalva visiškai nedera prie kostiumėlio – nukenčia ir pastarojo vaizdas. Kartais pagal spalvą parenkama ir bižuterija.